Про однотонний тюль з Вуалі та Мікровуалі
Властивості та види тканин, способи обробки низу та кріплення, які ми використовуємо для пошиття однотонного тюля.
Для пошиття тюля ми використовуємо високоякісні матеріали та кріплення. Тюль шиється на замовлення та індивідуальний розмір з Вуалі, Мікроувалі і Вуаль-шовк. Ми виконуємо будь-які складності та побажання клієнта з пошиття гардин. Пропонуємо на вибір багато видів кріплення, таких як люверси, петлі з тканини, петлі з тканини на липучках, на кулісці, на зав'язках та різні види шторної тасьми. Також пропонуємо будь-яку, за бажанням клієнта обробку низу тюля, а саме підгин тканини будь-якої ширини або обробки низу обтяжувачем. І обробку верху виробу над тасьмою гребінцем, який приховує гачки та кільця.
Про тканини
Вуаль - це легка та повітряна тканина. Склад вуалі 100% поліестер, а це означає, що вона прослужить довгий час не втрачаючи початковий вигляд, колір і форму виробу.
Мікровуаль - це не просто повітряна тканина, вона чудова та фантастично красива. Тюль із мікровуалі це міраж на вікні.
Вуаль-шовк - ця тканина дуже ніжна, напівпрозора і неймовірно красива у будь-яких тонах та відтінках. До складу цієї тканини входить шовк, завдяки якому вироби з такого матеріалу пропускають повітря.
Про складки для тюля
Мінімальне складання (1:2) - вибір звичайно за Вами, але ми рекомендуємо цей вид складання тільки для маленьких висот, не більше 1,50м (наприклад, на кухню). Тому як при великій висоті, складок внизу виробу, при будь-якій обробці низу практично немає.
Середнє складання (1:2,5) - використовується при будь-яких висотах, як економ варіант. Але ми рекомендуємо це складання використовувати до висоти 2,30 м.
Максимальне складання (1:3) - найоптимальніший вид складання. Тюль на вікні виглядає розкішно і досить "дорого". Таке складання можна використовувати при будь-якій висоті тому, що максимальне складання тільки поліпшить і збагатить зовнішній вигляд.
Кріплення для тюля
- це металеві чи пластикові кільця. Даний вид кріплення дуже модний і сучасний, його можна використовувати як на кухні, так і в спальні. Рекомендується для однотонних виробів підбирати люверси під колір карниза, а для виробів із зображеннями для фото штор та тюля, як під колір карниза так і в переважаючий колір на виробі. Підібрати люверси Ви можете у фотогалереї "Люверси"
- це ще один із багатьох видів кріплення. Використовувати можна за бажанням у будь-якому приміщенні будинку, але дуже красиво тюль на петлях виглядає на терасах. Найчастіше замовляють петлі на шторки у ванну кімнату. Петлі з тканини можуть бути глухі, що не дуже зручно у використанні та на зручні липучках.
- це один із декоративних методів кріплення тюля і портьєр на круглий карниз. Куліску можна доповнити верхнім або нижнім гребінцем. Кулиска повністю закриває штангу карниза, єдиним її недоліком є те, що рухати її досить незручно. Кронштейни за такої моделі треба кріпити впритул до наконечників, щоб не було відкритих ділянок штанги. Якщо ж середній кронштейн, то виріб повинен складатися з двох окремих частин.
- використовується частіше, ніж будь-який інший вид кріплення. Вона пришивається до верху виробу та дозволяє декоративно формувати верх тюля або порт’єр. Тасьма буває матовою (непрозорою) для порт’єрних тканин і прозорою для органзи та вуалі. Також тасьма відрізняється по ширині від 2 см до 15 см. Чим ширша тасьма, тим краще вона тримає верх виробу і не дає виробу провисати. За видом складання тасьма може бути: гофрованої (вафельної), пальчикової (олівцевої), чарочної, пучкової, пташками тощо.
Обробка низу
- такий вид обробки низу виробу ми рекомендуємо використовувати з однотонними шторами або без штор взагалі. Дуже важливо, якщо Ви хочете таку обробку, то зверніть увагу, що для Вашої висоти потрібно буде додати 20 см.
- цей вид обробки рекомендується використовувати як під звичайні штори, так і без них. Але за бажанням можна і під фото штори. Такий вид обробки низу виглядає в інтер'єрі "дорого", красиво та стильно.
- шнур усередині, якого є свинцевий грузік в обплетенні з поліефірних ниток. Він вшивається вниз тюля, щоб надати гарну форму виробу. Якщо низ тюля просто підшити тоненьким швом, то без обтяжувача вона підскочить і стане коротшою на 2 см. Така обробка виглядає ніжно і акуратно.